На скільки площа прямокутника зі стороною 16,8м і 9,2м відрізняється від площі квадрата зі стороною

13м

Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.

Ответ:

16,8×9,2=154,56

13×13=169

169-154,56=14,44