Відстань між двома містами 85 км. Одночасноз цих міст назустріч один одному виїхали два

велосипедисти і зу- стрілись через 2,5 год. Знайди швидкість кожного вело- сипедиста, якщо швидкість першого була на 2 км/год більша, ніж швидкість другого.

Ответы на вопрос

Отвечает Петракова Настя.

Ответ:

Скорость первого 16 км\ч

Скорость второго 18 км\ч

Пошаговое объяснение:

85\2.5=34 км\ч скорость сближения

х+х+2=34

2х=34-2

2х=32

х=16 скорость второго

16+2=18 скорость второго