Розв'яжіть задачу (Запишіть) Дим від однієї сигарети складає 5 мгнікотину. Скільки яду прийме

чоловік заодин день, викуривши 20 сигарет, якщо відкожної з них в його організм потрапляє 20%нікотину?Легені некурячогоABLПорівняй і зробиВИСНОВКИ.​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Вася.

Ответ:

5*0,2=1мг - никотину потрапляє в чоловіка з 1 сигарети.

1*20=20мг - никотину потрапляє в чоловіка з 20 сигарети.

Отвечает Львов Даня.

Ответ: 20

Пошаговое объяснение:

1) 5*20=100

2)100:100*20=20