Зимова куртка коштує 2400грн. В магазині акція : мінус 30% на весь зимовий товар. Скільки треба

заплатити за куртку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шкенева Анастасия.

100% - 30% = 70%

70% = 0.7

0.7*2400 = 1680 грн

Отвечает Осипова Елизавета.

Ответ:

2400:100=24

24×30=720 (грн) за куртку