Срочно задача: Мотоцикліст 4 год рухався зі швидкістю 35км/год , а 2 год зі - швидкість 32км/год.

Яка його середня швидкість?

Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Каролина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

35 * 4 = 140 км проїхав за 4 години

32 * 2= 64 км проїхав за 2 години

(140+ 64) : 6= 34 км /год середня швидкість

Отвечает Загорулько Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)4×35=140(км)- відстань за 4 години

2)2×32=64(км)-відстань за 2 години

3)140+64=204(км)- загальна відстань

4)4+2=6(год)- загальний час

5)204:6=34км/год)-середня швидкість

Відповідь:34 км/год