За перший день турист проїхав 20% усього шляху, за другий —60% остачі, а за третій —решту 48 км.

Знайдіть довжину шляху, який подолав турист за три дні

Ответы на вопрос

Отвечает Япарова Лия.

Ответ:

150 километров

Пошаговое объяснение:

(48/40*100)/80*100=150(км)

Отвечает Янко Алексей.

Ответ:

100%-(20+60)%=100%-80%=20%

48км=20%

48÷20%×100%=2,4×100%=240км весь путь

240÷100%×20=2,4×20=48км-1день

2,4×60%=144км-2день

240-(48+144)=240-192=48км- 3 день

48+144+48=144+96=240км