Прямокутник довжиною 9 см і шириною 4 см. та квадрат мають одинакові площі. Обчисли периметр

квадрата (накрутка балов)​

Ответы на вопрос

Отвечает Бероева Лиза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 9 * 4 = 36 (см²) - площадь прямоугольника

2) S прямоугольника = S квадрата

S квадрата = 36 см²

√36 = 6 см

Сторона квадрата = 6 см

6 * 4 = 24 (см) - периметр квадрата