даны два квадрата. сторона первого квадрата равна a. Диагональ второго в 3 раза больше диагонали

первого. найдите периметр второго квадрата.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Максим.

Ответ:

12а

Пошаговое объяснение:

Нехай дано квадрати ABCD, AKLM, AB=a, AL=3*AC

квадрати подібні фігури, тому відношення їх периметрів дорівнює відношенню їх сторін, (їх діагоналей)

тому периметр другого квадрата в 3 рази більший за периметр першого квадрата,

периметр першого квадрата 4*а,

периметр другого квадрата 3*4*а=12а

відповідь: 12 а

Отвечает Валиахметова Зухра.

Ответ:

Нехай дано квадрати ABCD, AKLM, AB=a, AL=3*AC

квадрати подібні фігури, тому відношення їх периметрів дорівнює відношенню їх сторін, (їх діагоналей)

тому периметр другого квадрата в 3 рази більший за периметр першого квадрата,

периметр першого квадрата 4*а,

периметр другого квадрата 3*4*а=12а

відповідь: 12 а

\\примітка: у цьому легко персвідчитися з геометричної інтерпретації  

Пошаговое объяснение: