Знайдіть НСК чисел: 192і256​


Ответы на вопрос

Отвечает Заєць Іван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 192 і 256

192 = 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 3

256 = 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 2

Виберемо в розкладанні меншого числа  множники, які не ввійшли в розкладання - 3 , і додамо ці множники в розкладання більшого числа

2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 3 Звідси отримаємо:

НСК (192 ; 256) = 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 3 = 768