Три однакові автомати за 2 хв штампують 60 заготовок. Скіл ки заготовок проштампують 4 такі

автомати за 1 хв?​

Ответы на вопрос

Отвечает Насибова Карина.

Ответ:

40.

Пошаговое объяснение:

3 за 2хв = 60 заготовок

3 за 1хв = 60/2 = 30 заготовок

1 за 1хв = 30/3 = 10 заготовок

4 за 1хв = 10*4 = 40 заготовок