З двох міст на зустріч один одному одночасно виїхали мотоцикл і авто швидкість авто= 56 км/год що

становить 7/9 швидкості мотоцикла . Знайдіть відстань між містами якщо мотоцикл і авто зустрілися через2 3/4 год після виїзду

Ответы на вопрос

Отвечает Нікончук Олександра.

Пошаговое объяснение:

якщо:

1) - 56 * 7/9 = 72 (км/год) - швидкість мотоцикла.

56*2 + 72*2 = 256 (км) - відстань, якщо вони їхали 2 год.

56*3 + 72*3 = 384 (км) - відстань, якщо вони їхали 3 год.

56*4 + 72*4 = 512 (км) - відстань, якщо вони їхали 4 год.

Відповідь: 2год. - 256 км

                  3год - 384 км

                  4 год - 512 км.