Помогите З двох міст назустріч один одному одночасно виїхали мотоцикл і легкова машина. Швидкість

мотоцикла 45км/год, що становить 1/2 швидкості легкової машини. Знайди відстань від містами,якщо мотоцикл і машина зустрілись через 2 3/4 год після виїзду

Ответы на вопрос

Отвечает Лексикова Ксения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 45 : 1/2 = 45 * 2/1 = 90/1 = 90 (км/ч) - скорость авто

2) 45 + 90 = 135 (км/ч) - скорость сближения

3) 135 * 2. 3/4 = 135 * 11/4 = 1485/4 = 371. 1/4 или 371,25 (км) - расстояние между городами

Ответ: 371,25 км