Маса кашалота 32т 5ц, а горбатий кит не 2500 кг легший. Маса блакитного кита 120т.На скільки

блакитний кит важчий за горбатого кита? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Егерь Денис.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

32 т 5ц = 32500 кг

32500 - 2500=30000 кг маса горбатого кита

120 т= 120000 кг маса блакитного кита

120000 - 30000= 90000 кг на стільки блакитний кит важчий за горбатого кита

Отвечает Чугунов Иван.

Пошаговое объяснение:

32т 5ц = 32.500 кг

32.500 - 2500 = 30.000 (кг) - маса горбатого кита

120т= 120.000 (кг) - маса блакитного кита

120.000 - 30.000 = 90.000 (кг) на стільки блакитний кит важчий за горьатого кита.

Відповідь: на 120.000 кілограмів