Бочка що вміщує 12 відер напонена гасом необхідно розлити його на дві рівні частини використовуючи

дві додаткові посудини в 5 і 9 відер

Ответы на вопрос

Отвечает Амантаева Айдана.

Ответ:

12-9=3залишилось в великій бочкі.

9-5=4залишилося в 8відровій бочкі.

3+5=8 залишилося в великій бочкі

8+4=123залишилось в великій бочкі

3+4=93залишилося в 8відровій бочкі.