Майстер з учнем можуть виконати замовлення за 3 дні. Майстер може виконати замовлення за 4 дні. За

скільки днів виконае це замовлення учень, якщо працюватиме сам?​

Ответы на вопрос

Отвечает Аникина Мария.

Ответ:

12

Пошаговое объяснение:

Заказ возьмём за единицу.

1/3 - производительность мастера и ученика.

1/4 - производительность мастера.

1/3 -1/4=4/12 -3/12=1/12 - производительность ученика.

1 ÷1/12=12 дней понадобится ученику, чтобы выполнить заказ.