4. Розв'яжи задачу. Майстер з учнем можуть виконати замовлення за здні. Майстер може виконати

замовлення за 4 дні. За скільки днів виконає це замовлення учень, якщо працюватиме сам?​

Ответы на вопрос

Отвечает Струков Илья.

Ответ:

12

Пошаговое объяснение:

Заказ возьмём за единицу.

1/3 - производительность мастера и ученика.

1/4 - производительность мастера.

1/3 -1/4=4/12 -3/12=1/12 - производительность ученика.

1 ÷1/12=12 дней понадобится ученику, чтобы выполнить заказ.