Радіус кола дорівнює 20 см,знайдіть довжину будь ласка допоможіть!!!!!По формулах!!


Ответы на вопрос

Отвечает Толкачёв Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

С=2πr длина окр-ти

C = 2*20*3,14 = 40*3,14 = 125,6см длина окружности