За день було продано 65 кг яблук,що становить 5/13 маси всіх яблук,завезених до магазину.Скільки кг

яблук було завезено? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Азаркин Максим.

65:5/13=65:13/5=169(кг)

Проста задача.