1. Накресліть коло, діаметр якого дорівнює 6 см. Знайдіть довжину кола. Знайдіть площу круга,

обмеженого цим КОЛОМ.

Ответы на вопрос

Отвечает Прилуцкий Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2nr=2×3,14×6=37,68см

S=nr2=3,14×6×6=113,04см2