До магазину було завезено 200кг яблук і груш.Груші становили 30% завезених фруктів.Скількі кг.

яблук було завезено до магазину

Ответы на вопрос

Отвечает Блинкова Алиса.
Всього 200 кг фруктыв. Отже, груші=0,30*200=60 (кг)
Тоді яблук було завезено 200-60=140(кг)