Чому дорівнює різниця виразів -1-b+n і -5+n-b?ПОМОГИТЕ ​


Ответы на вопрос

Отвечает Епишин Кирилл.

Відповідь:

4

Покрокове пояснення:

(-1-b+n)-(-5+n-b)=-1-b+n+5-n+b=4