Скільки олії міститься у двох бідонах якщо у одному бідоні 36,1 л. олії а в другому на 10,2 л.

більше?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кокшарова Ксения.

Ответ:

46,3л

Пошаговое объяснение:

плрдьешпзмєвьвшнзпб

Отвечает Крутяк Владислав.

Ответ:

82,4 л

Пошаговое объяснение:

1)36.1+10,2=46,3(л) - в другому

2)36,1+46,3=82,4(л) - разом

В-дь : 82,4 л