У першому бідоні олії було в 4 рази більше, ніж у другому. Після того як з першого бідона відлили

2,4 л олії в другий, в обох бідонахїї стало порівну. Скільки літрів олії було в кожному бідоні спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ямалиева Азалия.

Ответ:

6,4 л та 1,6 л

Пошаговое объяснение:

Нехай в другому бідоні було - х л, тоді в першому- 4х. Складемо рівняння:

4х-2,4= х+2,4

4х-х= 2,4+2,4

3х= 4,8

Х= 4,8:3

Х=1,6 л- було спочатку у другому бідоні

4*1,6= 6,4 л- було у першому бідоні