У першому бідоні олії було в 4 рази більше, ніж у другому. Після того як з першого бідона відлили

2,4 л олії в другий, в обох бідонах її стало порівну. Скільки літрів олії було в кожному бідоні спочатку.

Ответы на вопрос

Отвечает Дёмин Егор.

Ответ:

6,4 (л) в 1ом бидоне

1,6 (л) во 2ом бидоне

Пошаговое объяснение:

Пусть во 2ом бидоне = х литров масла, тогда в 1ом бидоне = 4х литров

4х-2,4=х+2,4

4х-х=2,4+2,4

3х=4,8

х=4,8/3

х=1,6 (л) во 2ом бидоне

4*1,6=6,4 (л) в 1ом бидоне