А) (х-7,4)+2,8 = 9,1; б) (у+3,716)-1,23=6,4. Розв'яжіть рівняння помогите математика 5 клас


Ответы на вопрос

Отвечает Калько Кристина.

Ответ:

а) (х-7,4)+2,8 = 9,1

х-7,4+2,8=9,1

х=9,1+7,4-2,8

х=13,7

Ответ: х=13,7

б) (у+3,716)-1,23=6,4

у+3,716-1,23=6,4

у=6,4+1,23-3,716

у=3,914

Ответ: у=3,914