1. У трикутнику АВС ∠С = 90°, АС = 8 см, ВС = 6 см. Знайдіть : 1) ; 2) В .​


Ответы на вопрос

Отвечает Зверев Кирилл.

Ответ:

треугольник египетский. АВ=10, тогда tg B=AC/CB=8/6=4/3=1 1/3sinA=СВ/АВ=0.6

Пошаговое объяснение:

Отвечает Киселёв Денис.

розв'язання завдання додаю