Із двох селищ одночасно назустріч один одному вирушили велосипедист і пішохід. Пішохід рухався зі

швидкістю 4,2 км/год, що у 3,5 разу менше від швидкості велосипедиста. Знайдіть відстань між селищами, якщо велосипедист і пішохід зустрілися через 2,8 год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Арасланова Рената.

Відповідь:

4,2*2,8=11,76км пройшов пішохід

4,2*3,5=14,7км швидкість велосипедиста

14,7*2,8=41,16км проїхав велосипедист

11,76+41,16=52,92км відстань між селами

Покрокове пояснення: