3. Розв'яжи задачу. Через першу трубу басейн можна наповнити за 2 год, а через дру- гу — за 8 год.

За який час наповниться басейн, якщо обидві труби відкрити одночасно?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Артём.

Відповідь:ніби так

Покрокове пояснення:

1) 1:2=1/2-за 1 год перша труба наповнить басейн;

2)1:8=1/8-за 1 год друга труба наповнить басейн;

3)1/2+1/8=5/8-наповниться басейн якщо дві труби будуть працювати разом;

4) 1: 5/8=8/5

1 год =60хв

60:5*8= 1год36 хв