Розв'яжи задачу через першу трубу басейн можна наповнити за дві години а через другу за 8 годин за

який час наповниться басейн якщо обидві труби відкрити одночасно

Ответы на вопрос

Отвечает Зайкина Виктория.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1/2 часть бассейна наполнит первая труба за один час

1/8 часть бассейна наполнит вторая труба за один час

1/2+1/8=4/8+1/8=5/8 часть заполнят две трубы за один час

1:5/8=8/5= 1 3/5 часа потребуется для наполнения двумя трубами одновременно.