(3б). Зошит коштував 2 грн. спочатку ціну збільшили на 10%, а потім зменшилася на 10%. Скільки став

коштувати зошит?

Ответы на вопрос

Отвечает Ворон Андрей.

Ответ:

1,98

Пошаговое объяснение:

Первая пропорция:

x₁ - (100+10)=110%

2 - 100%

x₁=(2·110)/100=2,2 грн - цена тетради после увеличения.

Вторая пропорция:

x₂ - (100-10)=90%

2,2 - 100%

x₂=(2,2·90)/100=1,98 грн стала стоить тетрадь.