Якщо для виготовлення 18 зошитів витратили 216 аркушів паперу, то для виготовлення 27 таких зошитів

потрібно ... аркушів паперу

Ответы на вопрос

Отвечает Толмачевец Влад.

Ответ:

729

Пошаговое объяснение:

на 1 ЗОШ. 216:8=27

на 27 ЗОШ. 27*27=729

Отвечает Суханова Даша.

Ответ:

324

Пошаговое объяснение:

216 / 18 = 12

12*27 = 324