Перша сторона трикутника дорівнює 20 см, а друга утричі більша від третьої. Знайди дві інші сторони

трикутника, якщо його периметр дорівнює 104 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Дмитрий.

Ответ:

104-20=84

84/4(третя + 2 сторони)=21(третя сторона)

21*3=63(друга сторона)

Пошаговое объяснение: