1.Правильною є рівність: А)-5,4+5,4=0,1 6)-7+11=-4 в)-18+ (-4)= -22 1)15+(-30)=45 допоможіть будь

ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

-5,4+5,4=0

-7+11=4

-18+(-4)=-22

15+(-30)=-15

ОТЖЕ ВІДПОВІДЬ (В)

Отвечает Шпанко Егор.
Ответ:
В)-18+ (-4)= -22 - верно.
Пошаговое объяснение:
А)-5,4+5,4=0,1 неверно, -5,4+5,4 = 0.
Б)-7+11= -4 неверно, -7+11 = +4.
В)-18+ (-4)= -22 - верно.
Г)15+(-30)=45 неверно, 15+(-30) = - 15.