Знайти периметр рівнобедреного трикутника, основа якого дорівнює 16 см,а бічна сторона- 12 см


Ответы на вопрос

Отвечает Гладков Денис.

Відповідь

40 см

Покрокове пояснення:

У рівнобедренному трикутнику бічні сторони рівні

16+12*2=40(см)

Отвечает Турмаков Ақылбек.

Ответ:

P=12+12+16=40 см