Знайди середнє арифметичне чисел. а) 2 і 10; 6) 4,3 i 5,7; в) 11,1 і 2,7; г) 3,4 i9,5; A) 0,2; 0,4

i 5,7; е) 0,1; 0,9 і 3,8; ж) 14; 0.5 i 8.3: 3) 5,1; 4,9 i 4.7.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дорохова Даша.

Ответ:

а)2+10/2 =12/2=6

б)4,3+5,7/2=10/2=5

в)11,1+2,7/2=13,8/2=6,9

г)3,4+9,5/2=12,9/2=6,45

A) 0,2+0,4+5,7/3=6,3/3=2,1

е)0,1+0,9+3,8/3=4,8/3=1,6

ж) 14+0.5+8.3/3=22,8/3=7,6

3) 5,1+4,9+4.7/3=14,7/3=4,9

Отвечает Пішко Віктор.

Відповідь:

а) 6

б) 5

в) 6,9

г)  6,45

А) 2,1

е) 1,6

ж) 7,6

з) 4,9

Покрокове пояснення: