Знайдіть невідомий член пропозиції 6/15=8x сьогодні до 12:05


Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Света.

Ответ:

 \frac{6}{15}  = 8x

 \frac{2}{5}  = 8x

8x =  \frac{2}{5}

x =  \frac{1}{20}

Пошаговое объяснение:

Можно лучший ответ

Можна найкраща відповідь