7. Знайдіть значення виразу: (5 3/8 - 4 5/8): (-1 5/8) С РОЗВЯЗКОМ ВЕЛИКИМ БУДЬ ЛАСЧОКА​


Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Алина.

Ответ:

(5\frac{3}{8}-4\frac{5}{8}) :(-1\frac{5}{8}  )=-\frac{6}{13}

1)5\frac{3}{8} -4\frac{5}{8} =4\frac{11}{8} -4\frac{5}{8} =\frac{6}{8} =\frac{3}{4}

2)\frac{3}{4} :(-1\frac{5}{8} )=-(\frac{3}{4} :\frac{13}{8} )= -(\frac{3*8}{4*13})=-\frac{3*2}{13}=-\frac{6}{13}