Периметр прямокутника дорівнює 24 см, а його ширина 5 см. Побудуй цей прямокутник. Знайди його

площу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Красиловская Лена.

Ответ:

24/2=12

12-5=7 длина прямокутника

площу прямокутника S= 7*5=35cm²

Пошаговое объяснение: