Відношення чисел 3 і 4 дорівнює відношенню чисел.. 6 і 12 3 і 10 9 і 12 1 і 4


Ответы на вопрос

Отвечает Ложечникова Анастасия.

3/4=6/12 неправильно

3/4=3/10 неправильно

3/4=9/12 правильно

3/4=1/4 неправильно