Знайти кути трикутника якщо один з них 60 градусов а два інших відносяця як 1 до 3


Ответы на вопрос

Отвечает Глазунова Лиза.

Ответ:

1 кут 60°; 2 кут 30°; 3 кут 90°

Пошаговое объяснение:

Дано:

1 кут - 60°

2 та 3 кут - 1:3

Розв'язання:

Нехай х буде КП (коефіцієнт пропорційності), тоді 2 кут=х, 3 кут=3х

x+3x+60=180

4x=120

x=30 (то є 2 кут)

3×30=90 (то є 3 кут)

Відповідь: 1 кут=60°; 2 кут=30°; 3 кут=90°

(Доречі трикутник є прямокутним)