Розв'язати систему рівнянь способом додавання 3х+7у=31 2х+9у=12​


Ответы на вопрос

Отвечает Дозморов Роман.

Пошаговое объяснение:

3х + 7у = 31

2х + 9у = 12 | * -1,5

3х + 7у = 31

-3х - 13,5у = -18

-6,5у = 13

3х + 7у = 31

1)

-6,5у = 13

у = 13 : (-6,5)

у = -2

2)

3х + 7у = 31

3х + 7*(-2) = 31

3х - 14 = 31

3х = 31 + 14

3х = 45

х= 45 : 3

х = 15

Ответ: (15; -2)