1. Учениця розв’язала 12 рівнянь, що становить 3\4 від кількості рівнянь, які вона запланувала

розв’язати. 1) Скільки рівнянь планувала розв’язати учениця? 2) Скільки рівнянь їй залишилося розв’язати?

Ответы на вопрос

Отвечает Агрест Вадим.

Ответ:

1) 16

2) 4

Пошаговое объяснение:

1) 12/3*4=16

2)16-12=4

Отвечает Адамов Иван.

Ответ:

1)16

2)4

Пошаговое объяснение:

1)12/3•4=16

2)16-12=4