Два велосипедиста виїхали одночасно назустріч один одному з однаковою швидкістю.Через який час вони

зустрінуться, якщо відстань між ними — 72 км, а швидкість — 12 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Гармашев Максим.

Відповідь:

Велосипедисти зустрінуться за 3 години

_________________________________

Велосипедисты встретятся через 3 часа

Покрокове пояснення:

12 × 2 = 24 (км/год) – зближення велосипедистів за годину

72 ÷ 24 = 3 (години) - відповідь