Срочно допоможіть! Товар коштував 2000 грн. Спочатку ціну знизили на 5%, потім ще на 20%. Як і на

скільки відсотків змiнилася цiна товару?Дам 15 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Поляков Иван.

Ответ:

2000-5=1995

19995-20=1975

Ціна товару змінилася на 25%

Отвечает Петрова Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2000:100=20грн-1%

20*5=100грн-5%

2000-5=1995грн-перше зниження цiни

1995:100=19.95грн-1%

19.95*20=399грн-20%

1995-399=1596грн-друге зниження цiни