Який радіус має коло, діаметр якого 8см 4мм? A. 16см 8мм Б. 42см B. 4см 2мм ​


Ответы на вопрос

Отвечает Киселева Варя.

Ответ:

r=4см 2мм

Пошаговое объяснение:

D=2r

D=8см 4мм=84мм

84=2*r

r=42мм=4см 2мм

Отвечает Ognevoy Bogdan.

Відповідь:

4 см 2 мм-В

Покрокове пояснення:

Радіус ЗАВЖДИ в 2 рази менше, ніж діаметр⇒R=D/2=8 см 4 мм/2=

=4 см 2 мм