Як зміниться площа прямокутника, якщо одну з його сторін зменшити в 4 рази дам 50 баллов!

СРОЧНО!!збільшиться в 4 разизменшиться в 4 разизбільшиться в 16 разівзменшиться в 16 разів

Ответы на вопрос

Отвечает Шуст София.

Ответ:

Зменшиться в 4 рази.

Пошаговое объяснение:

S(1) = ab

S(2) = b/4*a = (a*b)/4 = S(1)/4