Відстань між містами становить 48 км. Через який час зустрінуться велосипедисти, якщо швидкість

першого - 14 км/год, а другого - 10 км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сугоняева Василиса.

Ответ:

14+10=24(км/час.)

48÷24=2(час.)

Пошаговое объяснение: