один промисловий автомат розфасовує і запаковує 1200 пакетів соку за 1 год а інший за 40 хв за

скільки хвилин автомати розфасують і запакують 2400 пакетів соку працюватимуть разом

Ответы на вопрос

Отвечает Дурманова Виктория.

Ответ:

1) 1200÷60=20 пакетів за хв перший автомат

2) 1200÷40=30 пакетів за хв другий автомат

3) 20+30=50 пакетів за хв два автомати разом

4) 2400÷50=48 хв треба двом автоматам

Отвечает Куприянова Влада.

Ответ:

100 хв

Пошаговое объяснение:

1200 пакетів за 60хв + 1200 пакетів за 40хв = 2400 пакетів за 100хв