Число 2,4 поділили на 3/4потiм додали половину початкового числа й отримали х/2 Знайдіть значення х​


Ответы на вопрос

Отвечает Лыдина Александра.

Пошаговое объяснение:

(2,4 : 3/4) + 0,5 * 2,4 = х/2

(2,4 : 0,75) + 1,2 = х/2

3,2 + 1,2 = х/2

4,4 = х/2

44/10 = х/2

10 * х = 44 * 2

10х = 88

х = 88 : 10

х = 8,8