Розв'яжи рівняння (19,4-2,75):0,04-24,1=?​


Ответы на вопрос

Отвечает Тимовський Назар.

Відповідь:

виконуємо дію в душках:

19.4-2.75=16,65

виконуємо ділення:

16,65:0,04=416,25

виконуємо віднімання:

416,25-24,1=392,15

Отвечает Довбнич Вова.

Ответ:

Удачи

Пошаговое объяснение:

(19,4-2,75):0,04-24,1=392,15

1) 19,4-2,75=16,65

2) 16,65:0,04=416,25

3) 416,25-24,1=392,15